fbpx

NEWS:

w wydaniu tradycyjnym (papierowym) strona: 5

Sprzedawaj z Kupuj Polski Miód!

Kupuj Polski Miód to kampania Wydawnictwa Pasieka i fundacji Apikultura, którą wspomaga firma Lyson. W jej ramach zapewniamy Ci narzędzia do zwiększenia sprzedaży miodu! I to za darmo!

Pasieka nr 2/2024
Fot. Apikultura
  1. Portal kupujpolskimiod.pl – tu każdy e-Prenumerator może zamieścić pinezkę i dane kontaktowe swojej pasieki na mapie Polski! Pobierz aplikację Pasieka24 (na iOS i Android) i dołącz do naszego roju!
  • https://kupujpolskimiod.pl/
  1. Materiały edukacyjne – infografiki, filmy i artykuły znajdziesz na naszym profilu Instagram Kupuj Polski Miód! Materiały możesz umieszczać w swoich mediach społecznościowych. Pobierz darmowy plakat kampanii, który mówi, dlaczego warto kupować polski miód. Powieś go w swoim sklepie.
  • https://pasieka24.pl/index.php/pl-pl/aktualnosci/kupuj-polski-miod-kategoria/2096-pobierz-plakat-akcji
  1. Promuj się z nami na Instagramie i Facebooku – pod postem z Twoim zdjęciem na tle pasieki zamieszczamy informacje dlaczego warto kupować miód właśnie u Ciebie, oraz dane kontaktowe, które preferujesz.
  • https://www.instagram.com/kupuj_polski_miod/
Pasieka nr 2/2024

Rozszerzona wersja

Wykupienie e-Prenumeraty sprawia, że możesz do swojego profilu na kupujpolskimiod.pl dołączyć zdjęcia, a także wykazać, jakie gatunki miodu oferujesz. Klienci mają możliwość wybierania pasiek właśnie po rodzaju patoki.

Co zrobić, jeśli nie posiadasz e-Prenumeraty?

Wtedy masz dwie opcje:

  1. Zarejestrować się w wersji podstawowej. Na mapie Polski pokaże się lokalizacja Twojej pasieki i dane kontaktowe.
  2. Wykupić e-Prenumeratę, która kosztuje zaledwie 49 zł na cały rok. Dodatkowo zyskujesz wtedy dostęp do WSZYSTKICH książek z Biblioteczki Pszczelarza z Pasją, a także WSZYSTKICH numerów „Pasieki” jakie ukazały się od początku istnienia pisma. Wciąż masz także zniżki w naszym sklepie.

Pszczelarzu! Pszczelarko! Daj się poznać! Dołącz do kampanii Kupuj Polski Miód.

Pasieka nr 2/2024
Rys. Mariusz Uchman

Czytaj więcej w artykule „Kupuj Polski Miód pod pszczelim skrzydłem Apikultury”

  • https://pasieka24.pl/index.php/pl-pl/pasieka-czasopismo-dla-pszczelarzy/250-pasieka-1-2024/4104-8-martyna-walerowicz-kupuj-polski-miod-pod-pszczelim-skrzydlem-apikultury

Martyna Walerowicz


 Wydanie tradycyjneZamów prenumeratę czasopisma "Pasieka"